Районна газета

ДЕРЖАВНІ ЗАВДАННЯ ІЗ ПРИЗОВУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ВИКОНАНІ НА 100%, А НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ – НА 103%

У цілому призовна кампанія в Сумській області пройшла на високому рівні. Про це очільнику області Миколі КЛОЧКУ та учасникам апаратної наради повідомили начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО і Сумський обласний військовий комісар Тарас ДАВИДЕНКО

«Планові завдання з призову в Сумській області виконані на 100%, у війська відправлено 415 осіб із 415 запланованих, – зазначив Віталій Тимошенко. – Найкраще в цьому напрямку спрацювали Конотопський, Великописарівський, Недригайлівський, Шосткинський та Глухівський райони».

Також, за його словами від Сумщини у І кварталі цього року зараховано 310 громадян на військову службу за контрактом (завдання виконане на 103%). Серед міст та районів, які найуспішніше впоралися із цим завданням, міста Глухів, Шостка, Охтирка, а також Сумський та Конотопський райони.

«Завдання щодо призову офіцерів на строкову службу та призову офіцерів за контрактом ми виконали на понад 100%, – повідомив голові облдержадміністрації Миколі Клочку Тарас Давиденко. – Наразі працюємо над виконанням завдання щодо призову солдат-сержантів на контрактну службу. І я планую виїжджати в райони та проводити роз’яснювальну роботу в цьому напрямку на місцях».