Районна газета

НАВЧАЛЬНИЙ РІК «УНІВЕРСИТЕТУ III ВІКУ» ЗАКІНЧИВСЯ

У травні місяці навчальний рік факультетів «Університету III віку» відділення денного перебування Буринського районного територіального центру соціального обслуговування населення закінчується.Але метою його є не тільки навчати, але й об’єднати людей пенсійного віку. А тому, зустрічі в колі однодумців завжди залишаються бажаними.

І червень місяць не виняток. Із задоволенням пенсіонери приймають участь у заняттях літературно-мистецького та історико-краєзнавчого спрямування. Цікавими є теми історії Сумщини з глибини віків і до сьогодення.

16 червня 2017 року чергова зустріч зібрала пенсіонерів міста в районному територіальному центрі. З присутніми зустрілась заступник начальника – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації Гамула О.І. Тема перерахування та порядок виплати невикористаних субсидій сьогодні особливо цікавить одержувачів субсидій для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги. Ольга Іванівна відповіла на численні запитання присутніх.

Далі зустріч-спілкування продовжувалась за чашкою чаю.

 

 

 

Буринський районний

територіальний центр

соціального обслуговування

населення