Районна газета

БІЗНЕС ГОТОВИЙ І НАДАЛІ ДОПОМАГАТИ СЕЛУ

Аграрні компанії Сумщини підтверджують наміри щодо подальшої роботи з розвитку інфраструктури сільських територій

Про це йшлося під час зустрічі керівництва області з представниками інвестиційних компаній, що працюють на території Роменського району.

«Керівники господарств висловились за продовження подальшої співпраці з територіальними громадами у рамках соціально-економічних угод та запевнили, що й надалі готові виконувати свої зобов’язання перед людьми на рівні не нижчому, ніж у 2013 році», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій СЛИЗЬКИЙ.

Посадовець підкреслив, що у 2014 році, як і цьогоріч, буде створена соціальна карта сільський територій регіону, яка охопить об'єкти, важливі для громад. На початку наступного року відбудуться зустрічі з керівниками районів з цього питання. «Це будуть знакові об'єкти – від ремонту доріг до допомоги в створенні кооперативів на селі», – зазначив куратор галузі АПК.

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимира ІВЧЕНКА, влада і надалі сприятиме комфортному інвестиційному клімату в області, допомагатиме сільськогосподарським компаніям вирішувати проблемні питання.

Нагадаємо, що цього року очікуються позабюджетні надходження до сільських рад від аграріїв Сумщини у розмірі 40 мільйонів гривень. На сьогодні їх коштом вже побудовано та реконструйовано 437 об'єктів у районах області, близько 100 об'єктів знаходяться на стадії завершення.