Районна газета

СУМЧАНКИ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ КУБКА СВІТУ З БІАТЛОНУ

Біатлоністки Сумщини у складі збірної України здобули срібло в естафетній гонці 4х6 км на третьому етапі Кубка світу в Ансі (Франція)

Сумчанки Валя та Віта СЕМЕРЕНКИ, Юлія ДЖИМА та тернопільчанка Олена  ПІДГРУШНА на фінішному відрізку траси випередили спортсменок із Норвегії та принесли команді друге місце.

За друге місце розгорнулася справжня боротьба. Олена ПІДГРУШНА на фінішному етапі закрила всі мішені відразу, на відміну від німкені, тому мала 8 секунд переваги. Однак, німецька спортсменка скорочувала відрив на очах. Українка не здалася і таки випередила суперницю на півсекунди.

«Сумщина має значний спортивний потенціал. Наша земля подарувала Україні та світу плеяду талановитих спортсменів. Подає надію й молодь. Саме тому у рамках виконання завдань та доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА ми інтенсивно розвиваємо спортивну інфраструктуру, розширюємо мережу ДЮСШ, зміцнюємо їх матеріально-технічну базу та активно популяризуємо здоровий спосіб життя серед молоді», – зазначив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО.