Районна газета

НА СУМЩИНІ ЗРОСТАЄ ВІДСОТОК ЗАЙНЯТОГО НАСЕЛЕННЯ

Про це заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО повідомила в «прямому ефірі» обласного телебачення

«У 2013 році Сумщина посіла 9 місце в державі за рівнем зайнятості населення. Так, у першому півріччі в області працювало 518,6 тисячі людей, що на 1,3 тисячі осіб більше, ніж у відповідному періоді 2012 року», – зазначила посадовець.

За її словами, Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ поставив завдання щодо стимулювання підвищення зайнятості населення. Зменшення кількості безробітних у регіоні стало можливим завдяки активній роботі Сумського обласного центру зайнятості, який на виконання нового Закону України «Про зайнятість населення» з 1 січня 2013 року запровадив безкоштовне перенавчання громадян після 45 років за напрямками, які користуються попитом на ринку праці. Окрім цього, відбувається мотивація роботодавців до створення нових робочих місць, зокрема, держава відшкодовує їм виплату в розмірі єдиного соціального внеску, проводиться значна робота з перепідготовки фахівців.

«Завдяки створенню нових робочих місць на державних, комунальних і приватних підприємствах область виконує Регіональну програму зайнятості населення. У роботодавців є чітке розуміння того, що нові робочі місця – це відрахування до бюджету і його наповнення», – резюмувала Тамара Іщенко.