Районна газета

СУМЩИНА ГОТОВА ПРОТИСТОЯТИ НЕГОДІ

Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «Системи життєзабезпечення області працюють стабільно»

«На виконання доручень Віце-прем’єр міністра Олександра ВІЛКУЛА, на Сумщині відпрацьована система взаємодії та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов, створені аварійно-рятувальні бригади, розгорнуто пункти обігріву», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації під час наради з питань взаємодії служб у випадках виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ на території області створено обласний та місцеві штаби з координації дій щодо проведення заходів з мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов. Вони працюють цілодобово.

«Система цивільного захисту знаходиться в системі готовності реагування на надзвичайні ситуації. Проведено навчання працівників відповідних служб, організовано роботу соціальних патрулів, які здійснюють обходи територій міст та селищ з метою попередження загибелі людей від переохолодження», – повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Олександр КАЛІН.

«При відпрацюванні системи взаємодії особлива увага приділяється оперативності реагування на погіршення погодних умов у сільській місцевості. З цією метою кожна сільрада та район розробили план заходів з ліквідації наслідків негоди», – додав посадовець.