Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З МІСЬКИМ, СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ ТА СЕКРЕТАРЯМИ МІСЬКОЇ ТА СІЛЬСЬКИХ РАД

12 грудня відбувся черговий семінар-навчання міського, сільських голів та секретарів рад Буринського району, який провів виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Мельник. На порядок денний були винесені актуальні питання, які найбільше хвилюють керівників органів місцевого самоврядування.

Присутні з інтересом послухали про проставлення апостелю на документах, виданих на території України. Порядок надання територіальними відділеннями «Укрпошта» адміністративної послуги щодо проставлення апостелю  та про порядок отримання посадовими особами виконавчих органів сільських рад району сертифікатів відкритого ключа в АЦСК ІДД на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану, з яким їх ознайомила начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Буринського районного управління юстиції Лариса Дзюба.

Про проведення інвентаризації зелених насаджень та доріг на території населених пунктів вела розмову з учасниками семінару начальник відділу містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Буринської районної державної адміністрації Любов Ходенко.

Державний адміністратор апарату Буринської районної державної адміністрації Тетяна Кіладзе зупинилася на питанні забезпечення реалізації на території району Закону України «Про адміністративні послуги».

Активну роботу у навчанні взяли представники служб, які опікуються соціальним захистом дітей.

Про важливість організації роботи опікунських рад при органах місцевого самоврядування наголосила у своєму виступі головний спеціаліст Буринського РЦСССДМ Тетяна Конопленко, а начальник служби у справах дітей Буринської райдержадміністрації Анастасія Герасименко розповіла про основи державної політики з питань соціального захисту дітей.