Районна газета

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ЧЕРЕЗ ХАОС В СТОЛИЦІ КРАЇНА МОЖЕ НЕ ОТРИМАТИ БЮДЖЕТ 2014 РОКУ»

Голова облдержадміністрації подякував жителям області за стабільну соціально-політичну ситуацію в регіоні та наголосив, що «столичний хаос» може негативно вплинути на економіку всієї країни

«Я дякую жителям Сумської області за те, що вони мудрі, за те, що мають терпіння. Гадаю, скоро всі політичні процеси відійдуть на другий план, і влада зосередиться на тому, щоб люди могли спокійно жити і працювати», – наголосив Юрій ЧМИРЬ.

«Зараз на території Сумщини спокійна та стабільна ситуація. І це відзначають самі сумчани. Я сьогодні багато спілкуюся з людьми і знаю, що більшість хоче стабільності», – говорить очільник області.

Сьогодні в нормальному режимі працюють школи, лікарні, всі заклади, що забезпечують життєдіяльність області. На думку Юрія Чмиря, завдання влади зараз полягає в тому, щоб забезпечити прийняття місцевих бюджетів, і саме на цьому потрібно зосередитись.

«Сьогодні Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ поставив завдання розробити бюджет таким чином, щоб він був «народним» і сприяв розвитку територій. Пропозиції мають надходити від людей, від територій. Ми спілкуємося з представниками селищних рад, місцевого самоврядування і будемо враховувати їх думку при розробці бюджету на 2014 рік», – зазначив Юрій Чмирь.

Голова облдержадміністрації впевнений, що провокатори, в тому числі і від опозиції, які закликають до блокування державних установ, зокрема, Кабінету Міністрів, тим самим штовхають державу до кризи.

«Якщо державні установи блокуватимуться – ми не скоригуємо бюджет області до кінця року. Це призведе до повної зупинки всіх соціальних виплат, заробітних плат у бюджетних установах, припинення фінансування медичних закладів. Окрім цього, через столичний хаос країна може не отримати основного фінансового документу, що негативно вплине на економіку всієї країни. Ми маємо консолідувати зусилля з тим, щоб ситуація була стабільною. І це залежить від кожного з нас», – заявив Юрій Чмирь.