Районна газета

НА СУМЩИНІ ЗБІЛЬШИЛИСЯ НАДХОДЖЕННЯ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Про це перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ повідомив під час відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій щодо надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів Сумської області в 2013 році

«За 10 місяців 2013 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів області надійшло 1,5 мільярда гривень податків і зборів, що на 122,1 мільйона гривень або 9% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року», – зазначив посадовець.

За словами Віктора Чернявського, суттєві збільшення надходжень в місцеві бюджети відбулися завдяки таким галузям економіки області як торгівля – на 27 мільйонів гривень, бюджетна сфера – на 33 мільйони гривень та сільське господарство – на 27,8 мільйона гривень.

Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Євген ЮЖАКОВ, виконання доходної частини бюджетів області загалом складає 97%, деякі райони виконали дохідну частину на 110%. При цьому, приріст надходжень становить 22 мільйони гривень або 8,4%.