Районна газета

ШКОЛА ОТРИМАЛА ІМ’Я ВИДАТНОГО ЗЕМЛЯКА

Днями Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів зустрічала гостей на урочистому мітингу з нагоди присвоєння школі імені відомого земляка, уродженця села Дич Буринського району, начальника штабу партизанського з’єднання Сумщини Григорія Базими та 125-ї річниці з дня його народження.

Відкрив зібрання Червонослобідський сільський голова Роман Кужель. Привітали всіх з цією визначною подією і гості свята: виконуючий обов’язки  голови Буринської райдержадміністрації Віталій Мельник,  керуючий справами виконавчого апарату Буринської районної ради Віктор Майданевич, директор районного краєзнавчого музею Микола Кононенко, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Даценко та методист райметодкабінету Тетяна Гурінова. Шкільному музею були подаровані диски з фотографіями партизан Сумщини, збірник матеріалів та документів «Бойовими шляхами партизанів-ковпаківців» та книга «Партизани – наша слава, наша гордість».

Сільський голова разом з директором навчального закладу Любов’ю Сударєвою відкрили меморіальну дошку. Потім для всіх гостей була проведена цікава екскурсія у шкільному музеї Бойової слави про історію рідного села, життєвий шлях і звитяжний  подвиг нашого  видатного земляка. Урочисто та змістовно пройшла літературно-музична композиція «Народний учитель з талантом військового», присвячена 125-ій річниці з дня народження Григорія Базими.

Подія, яка відбулась у сільській школі, має не тільки вагоме значення у патріотичному вихованні молоді, а і обов’язково стане поштовхом для вивчення історії рідного краю та його неординарних людей.