Районна газета

ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ – ОСОБЛИВА УВАГА ВЛАДИ

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА загальна сума фактичних виплат пенсії і допомоги в області зросла за 9 місяців 2013 року більш ніж на 361 мільйон гривень і становить майже 4 мільярди 522 мільйони гривень

«Підвищення рівня соціального забезпечення дітей похилого віку, а особливо ветеранів війни, є одним із основних завдань держави. Ми перед ними у великому боргу, тому сьогодні докладаємо зусиль, щоб забезпечити їм гідну старість», − зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО у ході підсумкової колегії за підсумками дев’яти місяців роботи Пенсійного фонду України в Сумській області.

«У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента в області підвищуються стандарти захищеності літніх людей. Середній розмір виплат пенсіонерам зріс майже на 3 % і в середньому становить майже 1352 гривні, а для військовослужбовців − 2158 гривень. Окрім того, проведено 14 140 перерахунків пенсій за додатково наданими документами, що на 750 більше, ніж за дев’ять місяців минулого року», − повідомила начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна КУЗНЄЦОВА.

За її словами, призначені пенсійні виплати на жовтень цього року порівняно з жовтнем 2012 року зросли.

Своєчасність виплат пенсій та надання консультацій громадянам − головні орієнтири у нашій роботі, підкреслив начальник головного управління Пенсійного фонду в Сумській області Сергій ГРИЦАЙ.