Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ЗАВЕРШИЛИСЯ ЗМАГАННЯ ЗА КУБОК РАЙОНУ З ФУТБОЛУ «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

На виконання  реалізації в регіоні завдань і доручень Президента України щодо популяризації здорового способу життя на стадіоні «Урожай» в м. Буринь відбувся районний етап обласного Кубку «Золота осінь» з дитячо-юнацького футболу серед учнів загальноосвітніх шкіл. Всього в змаганнях з футболу взяли участь близько 500 школярів з усього району. Але путівку до фіналу здобули вихованці трьох міських шкіл.

Під час проведення фінальних ігор в цікавій і нелегкій боротьбі друге і третє місце між собою відповідно розподілили перша та друга міські одинадцятирічки, які отримали від відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Почесні грамоти.

Перше місце і Кубок отримала команда Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Готував команду вчитель фізичного виховання Перепелиця В.О.

«Популяризація здорового способу життя є одним із пріоритетів нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» - наголосив під час вручення нагород переможцям головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Яровий. Також Олексій Миколайович привітав учасників змагань та побажав команді-переможцю гідно представити наш район на зональних змаганнях.