Районна газета

ГОЛОВОЮ БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

23 вересня 2013 року відбулася чергова апаратна нарада при голові Буринської районної державної адміністрації. «Отримання якісної дошкільної освіти – один із ключових елементів соціалізації дитини. Завдання влади - забезпечити гарантований доступ українських дітей до дитсадків. Це можливо у разі створення нових дошкільних установ, відкриття додаткових груп в існуючих установах, повернення в систему дошкільної освіти будівель дитсадків, які використовуються не за призначенням» - наголосив Олександр Товстуха на початку проведення апаратної наради.

Проведення наради відбулось за участі першого заступника, заступників голови районної державної адміністрації, керівника апарату районної державної адміністрації,  керівників центральних органів виконавчої влади в районі та окремих районних установ, керівники структурних підрозділів і працівників апарату районної державної адміністрації.

На апаратній нараді було розглянуто наступні питання:

1.Про організацію роботи з дітьми-інвалідами та особами з обмеженими фізичними можливостями для їх рівного доступу до якісної освіти, доповідала  Стасюк Валентина Петрівна –  начальник відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації.

2. Про стан готовності лікувально-профілактичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. Інформувала Сидорук Зоя Олексіївна – головний лікар Буринської центральної районної лікарні.

За результатами розгляду зазначених питань, голова райдержадміністрації Товстуха О.П. дав відповідні доручення.