Районна газета

НАБЛИЖАЄМО ПОСЛУГИ ДО ЛЮДЕЙ

У всіх 434 відділеннях поштового зв’язку Сумщини реалізується пілотний проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»

За словами заступника директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олексія ОКСАНТЮКА, Сумщина однією з перших в Україні приступила до впровадження проекту, який має на меті наблизити адмінпослуги до людей. Відтак жителі регіону вирішують нагальні питання безпосередньо у приміщеннях місцевих відділень поштового зв’язку.

 

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ ставить завдання – забезпечити якісні умови життя людей незалежно від місця проживання. Впровадження цього проекту зробило адмінпослуги доступними навіть для жителів віддалених районів. Це ще один крок до комфорту людей», – підкреслив посадовець.

У рамках Меморандуму між обласною державною адміністрацією та дирекцією УДППЗ «Укрпошта» про взаємне спiвробiтництво у сфері спрощення процедури надання адмiнiстративних послуг затверджено уніфікований перелік з 30 сервісів. Сюди увійшли найбільш затребувані послуги Реєстраційної служби України, Пенсійного фонду та Управління соціального захисту населення України. Наразі в усіх 434 відділеннях поштового зв’язку Сумщини люди можуть отримати допомогу, підкреслила заступник директора Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олена ПУСТОГВАР.

«Люди задоволені таким нововведенням. Цей сервіс користується широким попитом серед мешканців Нижньої Сироватки. Особливо з настанням опалювального сезону популярним є оформлення житлових субсидій», – розповіла начальник відділення поштового зв’язку Нижня Сироватка Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Людмила КОЛОМІЄЦЬ.

«Я прийшла оформити державну соціальну допомогу на поховання близької людини. Тут я отримаю вичерпну відповідь за лічені хвилини. Це – зручно і швидко», – поділилася відвідувачка поштового відділення Людмила КУЧЕРЕНКО.