Районна газета

СУМЩИНА ЗАВЕРШУЄ ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ

На виконання доручень Президента всі підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду область завершить до 1 жовтня

Про це в «прямому ефірі» обласного телеканалу зазначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Микола ВОЙТЕНКО.

«З метою забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання до нового опалювального сезону підготовлено 95% комунальних котелень, відремонтовано 97% систем холодного водопостачання та 96% опалювальних систем. Видано 4380 паспортів готовності житла до зими, що становить 95%. В області триває реалізація проектів з утеплення закладів бюджетної сфери», – повідомив посадовець.

 

За словами Миколи Войтенка, в регіоні ведеться активна робота щодо скорочення споживання природного газу. Із 768 котелень закладів бюджетної сфери на тверде паливо переведено 405 котелень.

Задля створення комфортних умов життя для людей в області успішно реалізуються програми «Питна вода України» та «Сільська криниця». З початку року в сільській місцевості побудовано 34 кілометри водогонів, реконструйовано 24 кілометри та здійснено капітальний ремонт 13 кілометрів водопровідних мереж, поінформував начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.