Районна газета

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР РОЗПОВІВ ПОДРОБИЦІ ПРОЦЕСУ ВАКЦИНАЦІЇ В УКРАЇНІ

Процес імунізації українців вакциною від COVID-19 розпочнеться в лютому, вже у найближчі тижні Україна отримає вакцини компанії  Pfizer/BioNTech. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ під час засідання Кабінету Міністрів

«Ідеться про 117 тисяч доз вакцини в межах реалізації програми COVAX, що будуть використані насамперед для щеплення лікарів, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом», – зазначив очільник Уряду.

Ця партія доз вакцини від Pfizer/BioNTech – це лише старт, і вже у лютому - на початку березня очікуються значно більші поставки.

«До нас буде завезена лише перевірена та безпечна вакцина, яка пройшла всі необхідні клінічні випробування та затверджена в інших розвинених країнах. Запевняю, що всім, хто захоче зробити безкоштовну та безпечну вакцину, буде надана ця можливість відповідно до національного плану вакцинації», – підкреслив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду відзначив, що інфраструктура для організації самого процесу вакцинації вже підготовлена і буде розгортатися поступово.

«В Україні загалом працюватиме пів тисячі мобільних бригад, що здійснюватимуть вакцинацію. Перші 50 почнуть роботу вже цього місяця в усіх регіонах країни. Крім того, на початковому етапі буде розгорнуто 1500 кабінетів щеплень та 50 центрів у великих містах», – зазначив Денис Шмигаль.

Загалом, за словами Прем’єр-міністра, будуть працювати понад 4 тисячі кабінетів щеплень по всій країні.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/premyer-ministr-rozpoviv-podrobici-procesu-vakcinaciyi-v-ukrayini