Районна газета

МИРОСЛАВ БІБИК: «РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ ЗМІНИЛА ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ, ЇХ БАЧЕННЯ СВІТУ, СВОЄЇ ДЕРЖАВИ І СЕБЕ»

Шановні жителі Буринщини! Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи

Події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. І ми сьогодні в скорботі і з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні, їх велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість.

Ми вшановуємо подвиг громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, тих, хто і тепер віддає своє життя в зоні проведення АТО (ООС) у боротьбі за правду, свободу, незалежність держави.

У цей знаменний і величний день з гордістю можна говорити, що українці – це народ, який заслуговує на повагу світової спільноти. Адже ми разом довели, що українці патріотичні, з високим почуттям гідності та непереборним духом свободи!

Зараз наш святий обов’язк – це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняюся Героям Небесної Сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про них житиме вічно!

Бажаю мирного неба над головою та українською землею, єдності, благополуччя, родинного добробуту, злагоди  Вам та Вашим родинам, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою голова Буринської районної державної адміністрації             Мирослав БІБИК