Районна газета

УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ НАШІ МОЛИТВИ І ПІСНІ

З метою гідного відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва з 12 вересня по 12 жовтня Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтва проводився дистанційний відеопроєкт «Захисникам. У молитвах і піснях», що проходив у рамках обласного патріотичного свята «Козацькому роду нема переводу»

У ньому взяли участь і народні аматорські колективи району – інструментальний ансамбль «Троїсті музики» Буринського районного будинку культури під керівництвом Світлани ГОЛОВКО та ансамбль народної пісні Пісківського сільського будинку культури під керівництвом Любові СЄРИК.

Для участі в цьому широкомасштабному заході були створені відеокліпи на пісні національно-патріотичної тематики у виконанні цих колективів. За рішенням  художньо-методичної ради організатора всі заявлені матеріали аматорів району були включені у відеоверсію обласного свята «Козацькому роду нема переводу».

У відеопроєкті також взяв участь і народний аматорський ансамбль народної пісні «Успенський ярмарок» Успенського сільського будинку культури Буринської міської ради під керівництвом Галини САМОЙЛЕНКО.

Переглянути відеоверсію свята можна на сторінці Центру культури https://www.facebook.com/centrcultury/posts/1831128277207228/