Районна газета

30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Проблема торгівлі людьми та співпраці громадських організацій і державних установа щодо реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми надзвичайно актуальна, адже торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні причини

Незважаючи  на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми – ця проблема залишається актуальною і має стійкі тенденції до поширення. Злочин «торгівля людьми», зазвичай прихований. Його жертви не хочуть згадувати й переповідати  пережиті ними жахіття. Серед постраждалих не лише молодь. Тут немає вікових обмежень. У жебракування втягують як дітей, так і літніх людей.

Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не зважає на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів. Отже, боротьба із цим злочином, порушення прав людини у сучасному світі вимагає об’єднання зусиль міжнародної спільноти та громадськості кожної країни, кожного регіону.

Торгівля українцями та поточні загрози, пов’язані з торгівлею людьми, спільні заходи щодо проінформованості та усвідомлення молоді гостроти проблеми торгівлі людьми – ці та інші питання з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми обговорювали учасники засідання «круглого столу» за участю представників управління соціального захисту населення, служби у справах дітей Буринської районної державної адміністрації, Буринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Буринського бюро правової допомоги.