Районна газета

ВАСИЛЬ БОЙКО: «ДЕРЖАВА – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ЧИНОВНИКИ І ДЕПУТАТИ, ДЕРЖАВА – ЦЕ ВЕСЬ НАРОД. І ВІД ЩОДЕННИХ ДІЙ КОЖНОГО З УСІХ НАС ЗАЛЕЖИТЬ УСПІХ У ПОБУДОВІ КРАЇНИ, ЯКОЮ ПИШАТИМУТЬСЯ НАШІ ДІТИ ТА ОНУКИ»

Такими словами голова Буринської райдержадміністрації звернувся до жителів Буринщини з нагоди Дня Конституції України

«Це свято кожного з нас, незважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі», – йдеться у зверненні.

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Конституції України!

Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Це свято кожного з нас, незважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра, благополуччя. Нехай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху піднесення духовності та поліпшення добробуту народу.

З повагою

Голова Буринської районної державної адміністрації              Василь БОЙКО