Районна газета

ВАСИЛЬ БОЙКО: «ТІЛЬКИ ОСОБИСТОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КОЖНОГО, САМООРГАНІЗАЦІЄЮ ТА ЗЛАГОДЖЕНІСТЮ ДІЙ МИ З ВАМИ ЗМОЖЕМО ВПОРАТИСЬ З НЕБЕЗПЕЧНИМ ВІРУСОМ, ВБЕРЕГТИ ВІД НЬОГО СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ!»

Такими словами голова Буринської райдержадміністрації звернувся до жителів Буринщини

«Дотримуйтеся заходів індивідуального захисту, уникайте контакту з особами, які повернулися з-за кордону, також своєчасно звертайтеся за допомогою до медичних працівників», – йдеться у зверненні.

Шановні жителі Буринщини!

Вже третій день поспіль в Україні фіксуються антирекорди за кількістю хворих на COVID-19.

Якщо ця тенденція зберігатиметься й надалі, а чинні протиепідемічні заходи не дадуть очікуваного ефекту, ми знову будемо вимушені звертатися до жорсткого карантину. Адже переважна більшість населення  не дотримується заходів безпеки, про які ми постійно говоримо. Це і соціальна дистанція, і носіння масок, і дезінфекція. На жаль, ці прості правила порушуються дуже часто і практично усіма.

Тільки особистою відповідальністю кожного, самоорганізацією та злагодженістю дій ми з вами зможемо впоратись з небезпечним вірусом, вберегти від нього себе та своїх рідних.

Дотримуйтеся заходів індивідуального захисту, уникайте контакту з особами, які повернулися з-за кордону, також своєчасно звертайтеся за допомогою до медичних працівників.

Бережіть себе і своїх близьких. Лише так ми зможемо подолати цю пандемію.

З повагою голова Буринської райдержадміністрації         Василь БОЙКО