Районна газета

НА СУМЩИНІ ПІДВИЩУЮТЬСЯ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ НА МОЛОКО

За даними Головного управління статистики у Сумській області, порівняно з минулим роком, закупівельна ціна на молоко від сільгосппідприємств підвищилися на 12%, господарств населення – 3,8% і становила (без ПДВ) 7,7 та 4,3 гривень за кілограм відповідно

За даними моніторингу закупівельних цін на молоко (сировину), проведеного обласним Департаментом агропромислового розвитку, їх рівень по сільськогосподарських підприємствах області в залежності від ґатунку молока станом на 10 лютого в середньому становили 10,2 гривень за 1 кілограм (з ПДВ), що на 10% вище відповідного періоду 2019 року та на 3% перевищує цей показник порівняно із 01 січня 2020 року. 

 

Молоко від домогосподарств населення з грудня минулого року молокозаводами області закуповується по ціні 5,50 гривень за кілограм (з ПДВ), що в середньому на 6% перевищує відповідний період минулого року.

По Україні станом на 10 лютого 2020 року середня ціна на молоко від підприємств становить 9,2 гривень за 1 кілограм (1 ґатунок), господарств населення – 5,8 гривень, що відповідно на 4% та 7% вище до лютого 2019 року.

Довідково. Закупівлю та переробку молока на Сумщині здійснюють 6 молокопереробних підприємств, а також окремі сільськогосподарські обслуговуючі та виробничі кооперативи.