Районна газета

АЛЛА ГАЙДУКОВА: ВИСЛОВЛЮЮ СЛОВА ГЛИБОКОЇ ВДЯЧНОСТІ ЗА ПРАЦЮ І ТУРБОТУ ЩОДО НАДІЙНОГО ЗБЕРЕЖЕННЯ АРХІВНОЇ СПАДЩИНИ РАЙОНУ

Алла ГАЙДУКОВА, керівник апарату Буринської районної державної адміністрації, привітала працівників архівного відділу Буринської районної державної адміністрації з їхнім професійним святом – Днем  працівників архівних установ України

«Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави. Завдяки Вам, дорогі архівісти, ми маємо можливість відчути дух історії, настрої попередників, об’єктивно усвідомити історичні події та факти», - наголосила у вітальному слові Алла Сергіївна.

Цього року архівний відділ Буринської районної державної адміністрації відвідали близько 500 громадян. Працівники архіву допомагали жителям району віднайти потрібні документи. На сьогодні в архівному відділі зберігається 64  фонди, в яких налічується  12323 справ постійного зберігання,  225 справ з особового складу, з них 62 фондів управлінської діяльності,  2 фонди – документи  районної, міської та сільських виборчих комісій. Всі справи внесені до описів і закартоновані, для їх надійного зберігання створюються належні умови.

Працівники архівного відділу Буринської районної державної адміністрації, усвідомлюючи велику суспільну значимість своєї праці, і надалі з високою відповідальністю продовжують зберігати пам’ять минулих та нинішнього поколінь. Тож нехай у ці зимові передноворічні дні Ваші серця сповняться оптимізмом, натхненням на здійснення планів і задумів, вірою в день прийдешній. Бажаємо Вам здоров’я, родинного тепла, благополуччя, святкового настрою і нових звершень на благо і добробут нашої країни.