Районна газета

СЬОГОДНІ НА БУРИНЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРИЄМНА ПОДІЯ: ЖИТЕЛІ СІЛ СНІЖКИ, БІЖІВКА, ХАРЧЕНКИ ТА ЯРОВЕ УЖЕ ІЗ БЛАКИТНИМ ПАЛИВОМ

На Буринщині відбулися урочистості з нагоди введення в експлуатацію газопроводу в селах Сніжки, Біжівка, Харченки, Ярове в рамках проєкту «Будівництво міжселищного газопроводу до сіл Біжівка, Сніжки, Бурики, Романчукове, Хустянка, Харченки, Ярове Буринського району»

На урочистостях були присутні почесні гості, які доклали максимум зусиль, аби «блакитні вогники» запалали якнайшвидше в оселях наших краян.

Голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО привітав земляків із такою важливою подією не тільки для Буринщини а й всієї Сумщини.

«Ми бачимо, що розпочата справа отримала позитивний результат, адже вона вирішувалася у взаєморозумінні та співпраці обласної, районної, місцевої влади та меценатів для покращення добробуту життя людей», - зазначив очільник району.

Голови Біжівської, Сніжківської та Хустянської сільських рад подякували усім, хто причетний до будівництва газогону в їхніх селах.

А саме будівництво розпочате у 2010 році, громада чекала і вірила, що їм допоможуть все ж таки побудувати газопровід.

На будівництво газопроводу ІІ черги до сіл Сніжки, Біжівка, Харченки, Ярове освоєно у 2019 році – 3 млн. 095 тис. гривень, у тому числі за джерелами фінансування:

500,0 тис. гривень – районний бюджет;

2025,0 тис. гривень – сільські бюджети;

570,0 тис. гривень – залучені кошти сільгоспвиробників.

Загальна протяжність ділянки газопроводу від точки підключення до сіл Біжівка та Сніжки – 9,1 км та до сіл Ярове, Харченки – 6 км.

Подяками Буринської районної державної адміністрації нагороджені: АХУНДОВ НАЗИМ АМИРОВИЧ, голова наглядової ради товариства з обмеженою відповідальністю ТПФ «Раско». КУЗЬМЕНКО НАДІЯ МИХАЙЛІВНА, Сніжківський сільський голова, ЛЕЩЕНКО ІВАН ПЕТРОВИЧ, Біжівський сільський голова, НЕДАШКОВСЬКИЙ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ, зварювальник з поліетилену приватного акціонерного товариства «ЕНЕРГОМЕРЕЖМОНТАЖ», ОМЕЛЯНЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, інженер технічного нагляду  приватного акціонерного товариства «ЕНЕРГОМЕРЕЖМОНТАЖ», ПРОЦЮК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, електрогазозварювальник приватного акціонерного товариства «ЕНЕРГОМЕРЕЖМОНТАЖ», САГАТЕЛЯН ГАРНІК ГАГІКОВИЧ, директор  приватного акціонерного товариства «ЕНЕРГОМЕРЕЖМОНТАЖ», СОЛОДОВНІК ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА, головний інженер проєкту  приватного акціонерного товариства «ЕНЕРГОМЕРЕЖМОНТАЖ».

Однією з традицій є смаження яєчні. Цього разу її теж дотрималися. Депутат Сумської обласної ради Олександр НЕПОЧАТОВ приготував на газовій плиті в оселі одного з мешканців села яєчню.

Сьогодні ми повинні зробити все, щоб наші села розвивалися, зберегти їх для майбутніх поколінь, адже  відродження сіл – це по суті відродженням нації. Хочемо привітати всіх мешканців сіл з «блакитним вогником», та побажати усім родинам міцного здоров’я, миру, затишку та теплоти у кожній оселі.