Районна газета

ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» З НАГОДИ ДНЯ ЮРИСТА

Дату Дня юриста  (8 жовтня) обрано зовсім не випадково. Вважається, що саме 8 жовтня у 1016 році Ярослав МУДРИЙ видав звід законів «Руська правда», що став згодом правовою основою для розвитку централізованої держави Київська Русь

З нагоди відзначення Дня юриста та у рамках правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО» у Буринській районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату Буринської районної державної адміністрації Алли ГАЙДУКОВОЇ проведено засідання «круглого столу».

Обговорено низку питань на соціальну тематику: медична, освітня та пенсійна реформи, нарахування субсидій, роль і місце бюро правової допомоги в реалізації правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Також керівник апарату Алла ГАЙДУКОВА виконала почесну місію, вручивши з нагоди Дня юриста, Подяку Буринської районної державної адміністрації Марії БОНДАРЕНКО, начальнику Буринського бюро правової допомоги.

«Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Обравши свій нелегкий шлях, який вимагає кришталевої чесності, неупередженості та об’єктивності, ви присвятили своє життя служінню високим принципам права», - зазначила Алла Сергіївна.