Районна газета

ПРО СТАН РОБОТИ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Інформувала Ірина ФІНЦЕВА, начальник управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації  під час апаратної наради, яка відбулася під керівництвом першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Валентини ПЕРЕПЕЛИЦІ

У Буринському районі з метою забезпечення на території Буринського району соціального захисту осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, головою Буринської районної державної адміністрації видане розпорядження від 20.07.2017 № 424-ОД.

Управлінням праці та соціального захисту населення Буринської  районної державної адміністрації забезпечено облік внутрішньо переміщених осіб, які прибувають із Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей шляхом ведення Інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО».

"Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 509  «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» станом на 01.09.2019 до управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації звернулися і взяті на облік 267 внутрішньо переміщених осіб  (188 сімей). Під час видачі довідок спеціалісти управління інформують внутрішньо переміщену особу, яка береться на облік, про можливість отримання соціальних виплат", - зазначила Ірина Іванівна.

Станом на 01.10.2019 проведено 33 засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на яких розглянуто 116 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат, які надійшли до управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації від внутрішньо переміщених осіб та органів, що здійснюють соціальні виплати.

На інформаційному стенді управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації розміщено дорожню карту щодо вирішення питання призначення (продовження) усіх видів державних соціальних допомог.

За наслідками обговорення на апаратній нараді зазначеного питання видане протокольне доручення.