Районна газета

АПАРАТНА НАРАДА 09.09.2019

9 вересня 2019 року під керівництвом першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Валентини ПЕРЕПЕЛИЦІ відбулася апаратна нарада за участю першого заступника голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Про підсумки оздоровчої кампанії влітку 2019 року проінформувала присутніх Валентина СТАСЮК, начальник відділу освіти Буринської районної державної адміністрації.

У районі забезпечено збереження мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в порівнянні з попередніми роками. У червні 2019 року функціонувало 13 пришкільних таборів з денним перебуванням, де відпочивали 336 школярів району, 3 профільні табори, у яких займались 65 гуртківців позашкільного закладу, 6 літніх мовних таборів, у яких поглибили знання з англійської мови 56 дітей.

У дитячому оздоровчому таборі «Чайка» оздоровлено 48 дітей району. 5 дітей відпочивали у санаторіях України, 50 дітей – у наметових таборах «Сузір’я» та «Юність».

На проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії станом на 30.08.2019 використано 927 тис. гривень.

Усі дошкільні заклади району на період проведення оздоровчої кампанії переведені на санаторний режим роботи.

Особлива увага, як і в попередні роки, в районі приділяється оздоровленню дітей пільгових категорій. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (8 чол.), діти, які виховуються у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах (28 чол.), діти, які перебувають на шкільному обліку в КМСП (3 чол.), одна дитина, батько якої загинув в АТО оздоровлені на 100%.

Керівниками закладів оздоровлення та відпочинку здійснювався контроль за дотриманням вимог законодавства щодо безпеки життєдіяльності, санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

Забезпечено інформування батьківської громадськості щодо можливості оздоровлення та відпочинку їх дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку шляхом розміщення інформації на сайті відділу освіти Буринської районної державної адміністрації.