Районна газета

ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ БУРИНЩИНИ

У рамках заходів з нагоди 76-ої річниці визволення Буринщини від нацистських окупантів у Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла Попова  відбулося засідання «круглого столу». У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Алла Гайдукова, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Дишковець, голова районної ради ветеранів Ангеліна Кнуренко, молодь та очевидці воєних подій.

Директор музею Микола Кононенко та науковий співробітник Віта Гніденко розповіли про раніше невідомі задокументовані факти того періоду. Старше покоління учасників «круглого столу» поділилися своїми спогадами про важкі воєнні часи. Всі присутні висловили подяку ветеранам, які віддали своє здоров’я, життя, обороняючи рідну змелю від фашистів, учасникам АТО, які сьогодні боронять територію України на Сході. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих.

У виступах було зазначено, що теперішнє і майбутні покоління повинні зберегти пам'ять про часи Другої Світової війни, про її героїв-земляків, бо забути воїна, який закрив собою отчу землю, переборовши страх за власне життя, означає бути негідним цієї землі і цієї великої жертви.