Районна газета

76-ТА РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ БУРИНЩИНИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ

Біля братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 76-ї річниці з Дня визволення Буринщини від нацистських окупантів, за участю керівників району, духовенства, молоді та громадськості.

Зі щирими словами, з нагоди відзначення 76-ї річниці з Дня визволення Буринщини від нацистських окупантів, до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Василь БОЙКО: «В історії кожного населеного пункту є події та дати, які назавжди залишаються в історії поколінь. Мабуть найсвітлішою серед них є день визволення Буринщини від нацистських окупантів 6 вересня 1943 року!».

Також до присутніх з вітальним словом звернулася голова Буринської районної організації ветеранів Ангеліна КНУРЕНКО.

За упокійну літію за загиблими земляками у Другій світовій війні та молебень за захисників Вітчизни здійснив благочинний Буринського округу, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви, отець ІОАН.

Аматори Буринського районного будинку культури підготували номери художньої самодіяльності на військову тематику.

Наостанок учасники мітингу поклали квіти на знак скорботи до братських могил воїнів Другої світової війни у місті Буринь та вшанували їх хвилиною мовчання.