Районна газета

ДОВІКУ ШАНУЙТЕ СВІЙ НАЙСВЯТІШИЙ ОБЕРІГ

У травні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітер ледь –ледь  коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя – Свято Матері, а ще святкуємо й дуже важливе споріднене свято - Міжнародний день сім’ї

Указом Президента України від 10 травня 1999 року в Україні День Матері святкують у другу неділю травня.  

Міжнародний день  сім’ї  встановлений Генеральною асамблеєю ООН у 1993 році  і відзначається  щорічно 15 травня.

Районним  центром  соціальних служб для сім ї, дітей та молоді спільно із сектором з питань молоді та спорту  райдержадміністрації проведено захід  «Довіку шануйте свій оберіг», приурочений  цим святам.

У заході взяла участь молода багатодітна сім’я КРАВЧЕНКІВ Володимира Павловича та Оксани Григорівни із с. Хустянка, яка має чотирьох дітей та мати – героїня МОСКАЛЕНКО Ольга Олександрівна із с. Клепал, яка виховала 5 дітей.  

Оксана Григорівна і Ольга Олександрівна охоче розповідали про свої сім’ї, ділилися досвідом у вихованні дітей. Не дивлячись на те, що сім’ї проживають у сільській місцевості,  мають  велике домашнє господарство та земельні ділянки, завжди стараються знаходити час і для дозвілля. І сім’я КРАВЧЕНКІВ і сім’я МОСКАЛЕНКІВ полюбляють відпочивати на лоні природи в рідному селі.

Свято відбулося у невимушеній та затишній атмосфері. А по закінченню директор районного центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді Тетяна КОНОПЛЕНКО вручила молодим сім’ям  подарунки та солодощі.