Районна газета

ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО, ЖИВИ!

14 років поспіль  у всіх областях України проходить акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», метою якої є придбання необхідного обладнання для дитячих лікарень країни

Сумська область щорічно бере активну  участь в акції. Минулого року нашій області вдалося зібрати 366 030 гривень 17 коп.

Наша щедрість та допомога не лише показала, що наша область піклується про своїх дітей, адже ми посіли четверте місце у рейтингу зібраних коштів України, а й допомогла  придбати у Сумську обласну дитячу клінічну лікарню наступне обладнання:  Імпедансний аудіометр AT235 (ліцензія h) (1 шт.), Зонди логопедичні для постановки звуків (1 шт.), Набір вушних інструментів по Гартману (1 шт.), Слуховий апарат Shine R 2 HPm потужні 4 смуги (8 шт).

Цього року акція проходить  під гаслом «Дитяче серденько, живи». Вона триває з 1 до 30 квітня. Мета – придбання кардіологічного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні. Жителі Буринського району щорічно беруть активну участь у зборі коштів.

18.04.2019 об 11:00  біля районного будинку культури відбудеться благодійний концерт для збору коштів. Ми запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у благодійній акції, щоб дитяче серденько билося вічно.