Районна газета

НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ У РАЙОНІ

Керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла ГАЙДУКОВА провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів щодо відзначення Дня Європи в Україні на теренах Буринського району

«Ми зібралися, щоб детально розглянути і проаналізувати плани нашої роботи, почути пропозиції й думки щодо їх удосконалення. Маємо разом долучитися до підготовки свят і якісно відпрацювати уже під час їх проведення», – наголосила Алла ГАЙДУКОВА.

На нараді детально було вивчено запропонований сценарій проведення урочистої церемонії підняття прапорів України та Європейського Союзу.

Також в рамках наради намічено орієнтовний сценарій заходів та розподілено вирішення ряду організаційно-технічних питань.

Начальники відділів освіти, культури і туризму, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами,  завідувач сектору з питань молоді та спорту та головний спеціаліст з питань зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Буринської районної державної адміністрації надали свої пропозиції щодо проведення церемонії та заходів з нагоди Дня Європи в травні 2019 року.