Районна газета

НА СУМЩИНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДЗНАЧАЮТЬ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ подякував усім, хто своєю працею створює затишок і комфортні умови у наших домівках і навколо них

«Саме від вашої роботи залежить, якими вулицями ми ходитимемо, чи будуть у нашому будинку вода, тепло, газ, електроенергія інші блага цивілізації, – зазначив куратор житлово-комунальної галузі області. –  Тому велика вам подяка від усього колективу облдержадміністрації. Я бажаю вам успіхів у роботі, гідної оплати праці, терпіння і побільше святкових днів у  житті».

Дмитро Живицький передав вітання винуватцям свята від очільника області Миколи КЛОЧКА і вручив кращим працівників галузі грамоти голови облдержадміністрації. 

До вітань долучився і начальник обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливо-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ: «Це одна із найскладніших галузей у нашій країні. Вона потребує реформувань і фінансування. Але разом із тим, люди, які тут працюють, – професіонали своєї справи, за що їм велика вдячність».