Районна газета

ЖІНКА. МАТИ. БЕРЕГИНЯ.

Буринським районним центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організовано та проведено захід «Жінка. Мати. Берегиня», приуроченому Міжнародному жіночому дню

У зазначеному заході  взяла участь тимчасово виконуючий обов'язки голови  Буринської  районної державної адміністрації Валентина ПЕРЕПЕЛИЦЯ.

На свято були запрошені молоді багатодітні жінки із сіл району.

Ці жінки приділяють багато уваги своїм дітям, оточують їх ніжністю і турботою. Вони як справжні берегині роду  знаходять час і для сім’ї і для ведення домашнього господарства.

Під час заходу  Тетяна із с. Чернеча Слобода та Ірина  із с.Слобода охоче розповідали про свої сім’ї, про свої  половинок, жартуючи, згадували  свої юні роки, ділилися  досвідом у вихованні дітей, говорили   про те, як їм вдається створювати всі  умови  для виховання, розвитку своїх дітей, контролювати їх шкільні успіхи, водночас бути гарними господинями, кулінарами, а ще займатися своїми власними улюбленими справами – вирощуванням овочевих культур та квітів, а також  вишиванням картин.

Свято відбулося в невимушеній та затишній атмосфері. А по закінченю тимчасово виконуючий обов'язки голови  Буринської  районної державної адміністрації Валентина ПЕРЕПЕЛИЦЯ вручила молодим жінкам подарунки та солодощі. «З нагоди жіночого дня ми хочемо привітати Вас, побажати успіхів, натхнення, поваги від людей, дітей, а головне здоров’я та простого жіночого щастя» - зазначила у своєму привітальному слові Валентина Олександрівна.