Районна газета

НА СУМЩИНІ ПЕРЕБУВАЄ МІСІЯ ENEMO, ЯКА СПОСТЕРІГАТИМЕ ЗА ВИБОРАМИ В УКРАЇНІ

Члени Місії – довгострокові спостерігачі Едуард БАЛАНЧУК та Теона ГОГІШВІЛІ-ЧХІКВАДЗЕ – зустрілися з керівником апарату облдержадміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ, щоб обговорити підготовку до виборчого процесу на Сумщині

«Організація «ENEMO» з 2004 року працює в Україні, – повідомив Едуард Баланчук. – Наша праця є дуже плідною. Основна місія перебуває 5 місяців в Україні, а ми перебуватимемо 2 місяці на території Сумської області. Незабаром до нас приєднаються 3 групи – наші колеги з короткочасної місії також з різних країн. Вони будуть працювати у день виборів».

За словами Теони ГОГІШВІЛІ-ЧХІКВАДЗЕ, спостерігачі планують відвідати виборчі дільниці, провести моніторинг стану готовності до виборів, спостерігати за виборчим процесом. А загальний висновок про всю виборчу кампанію зробить місія.

«За цей час ми відвідаємо всі виборчі округи, яких на території вашої області 6. Ми вже відвідали Ромни, Білопілля, Охтирку», – додала вона.

Як повідомив спостерігачам місії ENEMO Дмитро Живицький, Сумщина приділяє велику увагу підготовці та проведенню виборчого процесу, в області створені всі необхідні умови для цього. Також враховане питання доступності до виборчих дільниць людей з обмеженими фізичними можливостями.