Районна газета

«Я МАЮ ПРАВО!» – УРЯД ПІДТРИМАВ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ НА 2018 РІК

У ході чергового засідання члени Кабінету Міністрів підтримали Розпорядження Міністерства юстиції «Про затвердження Плану заходів на 2018 рік з реалізації правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

Міністр юстиції Павло Петренко наголошує: «Минулого року ми вперше в історії держави дали старт проекту, який має підвищити рівень правової свідомості українців та навчити громадян користуватися їхніми законними правами в будь-яких життєвих ситуаціях.»

 

Він нагадав, що у 2017 році основними напрямками проекту стали захист прав дітей та жінок, аграріїв та підприємців, протидія корупції у вищих навчальних закладах, порядок вирішення спору та оформлення субсидій.

«Урядовим документом передбачено низку заходів, що проводитимуться по всій Україні з метою підвищення обізнаності громадян про їхні права та механізми захисту, – наголошує очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун. –  Це широкомасштабна робота, тому до неї будуть долучені всі органи державної влади та місцевого самоврядування, широкі кола громадськості. І ми, органи юстиції, у свою чергу, готові до співпраці і до реалізації амбітних планів».

З метою реалізації зазначеного проекту Мін’юстом розробляються інформаційні друковані та електронні матеріали, які в доступній та зрозумілій формі пояснюють, як реалізувати та захистити свої права громадянам.

Міністерство юстиції надає всю необхідну методичну та практичну допомогу щодо реалізації правопросвітницьких заходів в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» органам влади та місцевого самоврядування по всій території України.