Районна газета

ШТАБ ЩОДО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ ПРАЦЮЄ І ЦЕ ВПЛИВАЄ НА ОДЕРЖАННЯ ВАГОМИХ РЕЗУЛЬТАТІВ – НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ СТЯГНУТО 19 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Про це зазначила очільник юстиції Сумщини Ірина СВИСТУН під час засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів на Сумщині

Зокрема, учасники засідання обговорили важливі моменти застосування закону #ЧужихДітейНеБуває, результати і проблемні питання по кожному місту і району Сумщини.

«На користь дітей стягнуто 19 мільйонів гривень і робота триває, адже чужих дітей не буває. Органи юстиції щодня наповнюють цю фразу конкретним змістом, – наголошує очільник юстиції Сумщини, керівник Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби Ірина Свистун. – Такі вагомі результати не зменшують динаміки нашої роботи на щодень».

Проте, як зазначили фахівці, темпи роботи з недбайливими батьками, які забули про своїх дітей і не виплачують аліменти, не зменшуються, але виконавча служба у цій роботі вже досягла вагомих результатів, завдяки прийнятим змінам до законодавства та інструментам впливу на боржників.