Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ

1 вересня 2016 року у приміщенні Буринської районної державної адміністрації напередодні Дня підприємця відбулося урочисте засідання ради підприємців за участю голови районної державної адміністрації Василя Бойка, голови районної ради Євгенія Рябоконя та міського голови  Віталія Мельника.

Відкриваючи засідання, голова райдержадміністрації привітав підприємців району з професійним святом та наголосив на важливій ролі підприємницької діяльності в усіх сферах життя району, зокрема у наповненні місцевих бюджетів.

«В нашому районі створені всі умови для започаткування власного бізнесу. Тому люди мають можливість в повній мірі скористатись наданим шансом і в цьому є зацікавленість як органів державної влади так і органів місцевого самоврядування» - зазначив Василь Михайлович.

Нині у Буринському районі налічується 700 фізичних осіб-підприємців та 125 малих підприємств. Це енергійні, ініціативні люди, які зуміли організувати й успішно розвинути свою справу.

За 9 місяців 2016 року державним реєстратором зареєстровано 35 фізичних осіб-підприємців. Загалом станом на 01.09.2016 у малому бізнесі зайнято 1980 осіб.

За рахунок малого бізнесу створено 118 нових робочих місць.

18 серпня поточного року проведено засідання районного конкурсу «Кращий підприємець 2016 року», за результатами якого за активну участь у вирішенні соціально-економічних питань району нагороджено грамотами голови Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками переможців конкурсу за номінаціями:

- «Кращий підприємець–фізична особа у сфері торгівлі» -              

Коркін Валерій  Васильович;

- «Кращий підприємець-фізична особа у сфері обслуговування» -

Авдєєв Олександр  Якимович;

- «Кращий підприємець–фізична особа у сфері виробництва» -

Чурсіна Наталія  Михайлівна та Бакіна Валентина Михайлівна;

- «Краща жінка-підприємець» - Мельник Валентина Олексіївна;

- «Кращий молодий підприємець» - Новаченко Оксана  Миколаївна;

- «Краще мале підприємство» - директор сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Чернечослобідський»  Андрієнко Максим  Володимирович.

За активну участь у вирішенні соціально-економічних питань міста нагороджено грамотами голови Буринської міської ради та цінними подарунками фізичних осіб-підприємців Рябоконя Миколу Леонідовича та Федоненко Наталію Василівну.