Районна газета

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ

Сумська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств (великого, середнього та малого підприємництва), установ та організацій (крім державних службовців) для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у 2013-2014 навчальному році в вищих навчальних закладах (далі - ВНЗ) учасників Програми "Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва" ("Українська ініціатива") (далі - Програма).

Отримати другу  вищу економічну освіту можна в Харківському національному економічному університеті, Дніпропетровському національному університеті, Донецькому національному університеті, Київському національному торговельно-економічному університеті, Одеському державному економічному університеті, Східноукраїнському національному університеті (м. Луганськ), Тернопільському національному економічному університеті з 10 місячним навчанням (очно-заочної модульної форми) з отриманням диплому державного зразку про перепідготовку і отримання другої вищої економічної освіти  за напрямами "Економіка і підприємництво" та "Менеджмент" за рахунок коштів державного бюджету (витрати на міжміський переїзд, проживання та харчування беруть на себе суб'єкти підприємницької діяльності, де працюють спеціалісти або самі учасники перепідготовки). У процесі перепідготовки слухачі пройдуть інтенсивний курс вивчення однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької).

Вимоги до кандидатів: особи віком до 40 років, що мають вищу неекономічну освіту (на рівні спеціаліста або магістра) та стаж роботи не  менше 1 року. Для участі в відборі, претендентам необхідно надати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації відповідні документи: 2 копії диплома про вищу освіту; 2 кольорових фото розміром 3.5x4.5 см; 2 копії дипломів, сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста (за наявності); 2 копії паспорту (всі заповнені сторінки); 2 копії трудової книжки (всі заповнені сторінки); заповнити в 2 екземплярах спеціальні форми в Департаменті: №1 (інформація про претендента), №2 (інформація про суб'єкт підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста) та №3 (рекомендація суб'єкта підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста).

Якщо представники бізнесу не підпадають під відбір за умовами Програми, вони можуть отримати знання та освіту на платній основі, яка складає на 1 січня поточного року 5400 гривень з отриманням диплому вищого навчального закладу-учасника Програми.

Адреса Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації: площа Незалежності, 2, м. Суми, 40030 (7 поверх, вхід в під'їзд міськвиконкому).

Телефон для довідок (0542) 63-13-25