Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

16 жовтня 2013 року при голові Буринської районній державній адміністрації Товстухи О.П. проведено засідання «круглого столу» на тему: "Повноваження і напрямки діяльності органів Антимонопольного комітету України. Захист інтересів суб'єктів господарювання та споживачів" за участю заступника голови Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Коваленко В.М., першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Мельника В.М., начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Буринської районної державної адміністрації Бескоровайного І.І., начальника відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Стасюк В.П., начальника Буринського цеху Конотопського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Сумигаз», фізичної особи підприємця Жука І.І. та директора нафтобази ТОВ «Екфіла» в м. Буринь Місєвріна П.В.

 

Учасники заходу звернулися до заступника голови Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Коваленко В.М. з проханням посприяти вирішенню питання щодо спрощення проведення процедур закупівель в одного учасника природного газу, електроенергії та нафтопродуктів.

У ході засідання директор нафтобази Місєврін П.В. повідомив, що у поточному році скарг щодо якості нафтопродуктів від споживачів не надходило, ціни на продукцію не змінювались. Фізична особа-підприємець Жук І.І. також зазначив, що з боку споживачів, відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації  і Держсанепідемслужби нарікань щодо якості продукції та цін немає.

У своєму виступі Коваленко В.М. відмітила про напрями роботи Сумського відділення, практику розгляду справ і проінформувала про звернення, що надходили в територіальне відділення Антимонопольного комітету України

За результатами проведеного заходу було прийнято рішення активізувати взаємодію Буринської районної адміністрації з Сумським територіальним відділення Антимонопольного комітету України.