Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з американською Комерційною Службою, яка є представником Департаменту Торгівлі США при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні, інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів зі США.

Місія Американської Комерційної Служби (АКС): допомогти українським компаніям імпортерам виявити ділові можливості у США, знайти найкращих постачальників у США, та сприяти імпорту американських товарів і послуг до України.

Послуги АКС:

Фахові консультації експертів рннку;

Пошук бізнес партнерів;

Супровід виставок у США;

Міжнародні виставки.

У разі наявності потенційних замовлень (запитів на пошук партнерів/товарів/послуг) від підприємств розташованих у ваших адміністративно-територіальних одиницях просимо надсилали Анкети (українською, російською, англійською мовами), виключно згідно з наведенню формою, на електронну пошту:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

      Зразок Анкети розміщено за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/appl-f-demand.xls

Більш детальну інформацію про Американську Комерційну Службу можна отримані з веб-сторінкн Служби:http://www.buyusa.gov/Ukraine/ .