Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ПІДПРИЄМЦІВ

Сьогодні у приміщенні Буринської районної державної адміністрації напередодні Дня підприємця відбулося урочисте засідання ради підприємців за участі голови Буринської районної державної адміністрації Ладухи В.Б., першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Чередника С.І. та Буринського міського голови Жука П.І.

Відкриваючи засідання, голова районної державної адміністрації привітав підприємців району з професійним святом та наголосив на важливій ролі підприємницької діяльності в усіх сферах життя району, зокрема у наповненні місцевих бюджетів.

Віктор Борисович відзначив, що в нашому районі створені всі умови для започаткування власного бізнесу. Тому люди мають можливість в повній мірі скористатись наданим шансом і в цьому є зацікавленість як органів державної влади так і органів місцевого самоврядування.

Нині у Буринському районі налічується 803 фізичні особи-підприємців та 104 малих підприємств. Це енергійні, ініціативні люди, які зуміли організувати й успішно розвинути свою справу.

За 8 місяців 2014 року державним реєстратором зареєстровано 33 фізичні особи-підприємці. Загалом станом на 01.09.2012 у малому бізнесі зайнято 2294 особи.

         За рахунок малого бізнесу створено 114 нових робочих місць, що становить 87,2 % до загальної кількості новостворених у цьому році.

У серпні поточного року проведено засідання районного конкурсу «Кращий підприємець 2014 року», за результатами якого за активну участь у вирішенні соціально-економічних питань району нагороджено дипломами голови Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками переможців конкурсу за номінаціями:

- «Кращий підприємець–фізична особа у сфері торгівлі» -              Аніщенко Лідію Олексіївну;

- «Кращий підприємець-фізична особа у сфері обслуговування» - Єфіменко Людмилу Миколаївну;

- «Кращий підприємець–фізична особа у сфері виробництва» - Подольчака Василя Васильовича;

- «Краща жінка-підприємець» - Озерчук Юлію Вікторівну;

- «Кращий молодий підприємець» - Москаленка Олександра Івановича;

- «Краще мале підприємство» - голову ФГ «Злагода-10»              Ковтуненка Анатолія Івановича.