Районна газета

ЗАСІДАННЯ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ БУРИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

16 липня 2014 року відбулось чергове засідання ради підприємців при Буринській районній державній адміністрації за участю першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Чередника С.І., завідувача сектору з питань надання адміністративних послуг апарату Буринської районної державної адміністрації Кіладзе Т.Т., виконуючого обов’язки начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Буринської районної державної адміністрації Гагіна А.М. та підприємців району.

Під час засідання було обговорено питання розвитку підприємництва в районі, співпраці бізнесу і влади, надання гуманітарної допомоги жителям Донецької та Луганської областей та придбання медичного обладнання і інвентарю для Комунального закладу Буринської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Буринського району».

Також із зазначених питань заслухано інформацію першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Чередника С.І. та голови ради підприємців при Буринській районній державній адміністрації Коркіної І.І.

За підсумками обговорення радою підприємців при Буринській районній державній адміністрації підтримано ініціативу Буринської районної державної адміністрації щодо залучення якомога широкого кола підприємців для надання гуманітарної допомоги жителям Донецької та Луганської областей та збору добровільних внесків на придбання медичного обладнання і інвентарю для Комунального закладу Буринської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Буринського району».