Районна газета

ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ЩОДО ОТРИМАННЯ ДРУГОЇ ВИЩОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Сумська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва до 01 серпня 2014 року проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств (великого, середнього та малого підприємництва), установ та організацій (крім державних службовців) для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у 2014-2015 навчальному році в вищих навчальних закладах.

Отримати другу вищу економічну освіту можна в Харківському національному економічному університеті, Дніпропетровському національному університеті, Донецькому національному університеті, Київському національному торговельно-економічному університеті, Одеському державному економічному університеті, Східноукраїнському національному університеті (м. Луганськ), Тернопільському національному економічному університеті з отриманням диплому державного зразку про перепідготовку і отримання другої вищої економічної освіти за напрямами «Економіка і підприємництво» та «Менеджмент» за рахунок коштів державного бюджету. У процесі перепідготовки слухачі пройдуть інтенсивний курс вивчення однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької).

Вимоги до кандидатів: особи віком до 40 років, що мають вищу освіту (на рівні спеціаліста) та стаж роботи не менше 1 року.

Для участі у відборі, претендентам необхідно звернутись до управління розвитку споживчого ринку та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації: площа Незалежності, 2, м. Суми, 40030 (7 поверх, вхід в під'їзд міськвиконкому, кімната 140).

Телефони для довідок (0542) 62-08-47, 62-08-41.