Районна газета

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ЗА ПРОГРАМОЮ «УКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА»

Відділ економічного розвитку і торгівлі Буринської районної державної адміністрації інформує, що в рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива», німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ 19-20 травня 2014 року у м. Київ (на базі київського проектного офісу GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 44, оф. 5) буде проведений конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині.

Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:

         - наявність вищої освіти (не нижче рівня бакалавра);

         - досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік;

         - вік від 25 до 40 років (як виняток до 45 років - для топ-менеджерів).

Не передбачається участь у Програмі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також працівників закордонних фірм і представництв - нерезидентів України.

Більш детальну інформацію щодо умов стажування можна знайти на сайті www.inwent.org.ua.

Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду в Сумській регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, що    розміщена в управлінні розвитку споживчого ринку та підприємництва головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації за адресою: площа Незалежності, 2, м. Суми, 40030 (7 поверх, кімната 140), та отримати її рекомендацію.

Телефони для довідок (0542) 62 08 41, 62 08 47.