Районна газета

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

До уваги керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців Буринського району!

15 жовтня 2019 року о 10.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 6 поверх, каб.115) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність».

ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

У рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року 04 вересня 2019 року посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області взяли участь у виїзному навчальному семінарі для суб’єктів господарювання Буринського району Сумської області.

З вступним словом до присутніх звернувся заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина ПЕРЕПЕЛИЦЯ, в якому охарактеризувала стан торговельного обслуговування  в районі, стан розвитку споживчого ринку району та наголосила на важливості здійснення заходів  захисту прав споживачів, гарантованих державою.

СЕМІНАР – НАВЧАННЯ ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

04 вересня 2019 року об 11 годині у залі засідань Буринської державної адміністрації працівниками управління захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області буде проведено семінар-навчання з представниками суб’єктів господарювання щодо обговорення проблемних питань при здійсненні планових та позапланових перевірок.

ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

Щорічно в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Саме тому, напередодні свята, 30 вересня 2019 року у залі засідань Буринської райдержадміністрації відбулися урочистості.  

Участь у заході взяли голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО,  перший заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина ПЕРЕПЕЛИЦЯ, голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, підприємці району та представники громадськості.