Районна газета

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ - СПРОЩЕНИЙ ДОСТУП ЧЕРЕЗ ПОШТУ (2)

Спільний проект Сумської обласної державної адміністрації та Сумської дирекції «Укрпошта» «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» стартував у Буринському районі у червні цього року. Метою проекту є поширення інформації щодо отримання адміністративних послуг та створення для клієнтів найбільш оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю та легкістю отримання результату.

На сьогодні до проекту залучено всі відділення поштового зв’язку Буринського району.

Так, і нещодавно на базі відділення поштового зв’язку с.Чернеча Слобода було відкрито пункт надання адміністративних послуг.

На практиці це означає, що будь – який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку:

- отримати безкоштовну допомогу при заповненні заяв, ознайомитись з інформаційно – технологічними картами адміністративних послуг;

- відправити документи для отримання адміністративних послуг та отримати результати їх надання;

- оплатити адміністративні послуги поштовим переказом (за необхідності).

В першу чергу, проект створений для зручності жителів віддалених селищ, пенсіонерів, громадян з обмеженими фізичними можливостями, соціально незахищених верств населення.

І сьогодні для того, щоб отримати довідку або оформити дозвіл, не обов’зково  їхати до районного центру.

Довідкову інформацію щодо отримання адміністративних послуг засобами поштового зв’язку можна отримати у всіх відділеннях поштового зв’язку Буринського району та у центрі надання адміністративних послуг у Буринському районі, що знаходиться в приміщенні Буринської районної державної адміністрації Сумської області за адресою: 41700, м.Буринь, пл.Першотравнева, 20, каб. № 108.