Районна газета

СЕРГІЙ БУТЕНКО: КОРОНАВІРУС – ЦЕ НЕ ПРИВІД, ЩОБ НЕ ЩЕПЛЮВАТИСЯ ПРОТИ ГРВІ ТА ГРИПУ І НЕ ПРОВОДИТИ КАЛЕНДАРНИХ ЩЕПЛЕНЬ ДІТЯМ

Начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації закликав жителів Сумщини вчасно проходити вакцинацію

«У зв’язку з коронавірусною хворобою ми менше говоримо про звичайні ГРВІ та грип, сезонність яких ніхто не відміняв, – зазначив Сергій БУТЕНКО. – І вже на сьогодні в області 5742 особи, які мають діагноз гострого респіраторного вірусного захворювання або грипу. Із них 2079 осіб або 36,2% – діти. У стаціонарах лікуються 124 особи, що складає 2,1% від усіх хворих».  

У місті Суми вже зафіксовано у 2,3 раза перевищення епідпорогу за цими захворюваннями.

За словами начальника управління охорони здоров’я, на сьогодні групи ризику людей, які підлягають обов’язковим щепленням проти ГРВІ та грипу, це медичні працівники, освітяни, військовослужбовці, працівники соціального захисту.

«Я закликаю всіх жителів Сумщини щеплюватися. Адже грип має теж ускладнення, які у деяких випадках не кращі, ніж коронавірусна хвороба, – зазначив начальник управління охорони здоров’я. – Також хочу наголосити, щоб батьки відповідально ставилися до планового календаря щеплень дітей. На сьогодні область на 100% забезпечена вакцинами для планових щеплень дітей. І нехай батьків не лякає ситуація з COVID-19, плановий календар щеплень має виконуватися».