Районна газета

ЗА ОСТАННЮ ДОБУ НА СУМЩИНІ БУЛО ПРОВЕДЕНО 1410 ПЛР-ТЕСТУВАНЬ НА COVID-19. ЦЕ ОДИН З НАЙБІЛЬШИХ ПОКАЗНИКІВ В УКРАЇНІ

Про це повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО під час брифінгу

Обласна влада за дорученням голови облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА разом з обласним лабораторним центром докладає максимум зусиль, щоб збільшити кількість тестувань на Covid-19. Наразі до проведення тестувань активно долучаються приватні медичні заклади. За останню добу на Сумщині було проведено 1410 таких тестувань. Сергій Бутенко зауважив, що не дивлячись на постійне збільшення кількості тестувань, відсоток підтверджених випадків є більш-менш сталим за останній тиждень.

На сьогодні у структурі всіх захворівших 65,5% складають жителі м. Суми, це 7539 осіб. За останню добу із 270 підтверджених захворювань, 156 – також у жителів обласного центру.

З обережним оптимізмом Сергій Бутенко повідомив, що вперше за кілька попередніх тижнів в області за останню добу одужало більше людей, ніж захворіло – 381 особа, з них 341 в м. Суми.

На Сумщині проводиться постійна щоденна робота щодо розширення ліжкового фонду, зокрема на сьогодні підготовлено 1064 ліжка, що передбачені для лікування хворих на Covid-19. Зайнято 701 ліжко (65,9%), із них 430 – пацієнтами з підтвердженим діагнозом і 271 займають люди, які потребують госпіталізації, мають пневмонію, їхній діагноз у стадії підтвердження. Задіяно 9 апаратів ШВЛ.