Районна газета

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД» НА ТЕРИТОРІЇ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 958-р «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Сумської області» рішення сорок п’ятої сесії шостого скликання Сумської обласної ради від 25.06.2017 року «Про проект перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області» на теренах Буринського району схвалено проект перспективного плану формування спроможної територіальної громади з центром  в м. Буринь до якої мають увійти міська та 16 сільських рад (45 населених пунктів).

З метою забезпечення економічного зростання, підвищення самодостатності територіальної громади, розвитку території та покращення добробуту мешканців, підвищення ефективності вирішення проблем громади на території Буринського району, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» поза перспективним планом формування спроможних територіальних громад Сумської області утворено Буринську міську об’єднану територіальну громаду.

РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТОЧНО ПРОДОВЖУВАТИМЕТЬСЯ, – ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК

Про це наголосив Прем’єр-міністр України Олексій ГОНЧАРУК під час наради з представниками Асоціації міст України

«Реформа децентралізації точно продовжуватиметься! І в її рамках громади отримають більше повноважень», – зазначив Прем’єр-міністр.

Олексій Гончарук також поінформував міських голів про те, що зараз в Уряді триває робота над створенням функціональної інфраструктурної мережі по всій Україні.

УРЯД ВИЗНАВ СПРОМОЖНИМИ ЩЕ 179 ОТГ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Серед спроможних ОТГ держави – 9 у Сумській області

Уряд визнав спроможними громади, в яких перші вибори відбулися 29 жовтня 2017 року, а також громади, утворені навколо населених пунктів, що визначені перспективними планами формування територій громад областей, як адміністративні центри ОТГ. Про це на своїй сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.